Sabancı Üniversitesi’nin Karaköy’deki Kasa Galerisi, adı üstünde bir galeri. Daracık merdivenlerden yeraltındaki kasa dairesine indiğiniz zaman ufak çaplı bir klostrofobi yaşamanız olası; ama o kasa dairesine inerken yaşanan bir sırra ortak olunuyormuş, kimsenin görmediği bir şey görüyormuş duygusu kasveti yok ediyor. Ve gerçekten de ne zaman o kasaya indiysem, pek pişman çıkmadım. Ahu Antmen, Türkiye…
Read more
Kasa’da 10 yıl
![Kasa’da 10 yıl](http://kasagaleri.sabanciuniv.edu/tr/wp-content/uploads/2010/02/kasa10-davetiye2_k.jpg)